pvc serit perde istanbul
pvc top perde
sütütyo perdesi
SARI PVC PERDE
PVC ARA BÖLME
KAYNAK PVC PERDE
KAYNAK PARAVAN YANMAZ

RENKLİ KAYNAK PERDESİ İSTANBUL

RENKLİ KAYNAK PERDESİ İSTANBUL

RENKLİ KAYNAK PERDESİ İSTANBUL

PVC Kaynak Perdesi zararlı kaynak ışığını engeller.
PVC Kaynak Perdesi’nin en önemli özelliği alev yürümez olmasıdır.
PVC Kaynak Perdesi 2 mm kalınlığındadır.
Her kırmızı pvc perde kaynak perdesi değildir.
Sertifikalı ve Sertifikasız olarak iki çeşittir.
Kaynak odası yapımında kullanılır.
Ara bölmeler için kullanılır.
TİPLER: Şerit Perde, Sertifikalı, Sertifikasız
EBATLAR: 200 x 2mm, 300 x 2 mm, 1200 x 2mm
UZUNLUK: 50 metre , 20 metre

RENKLİ KAYNAK PERDESİ

 

Kaynak Endüstrisi için Mobil Koruyucu Ekranların

En iyi EKONOMİK çözümüdür.

Tehlikeli Tadyasyon ve Yanık Yaralanmalarının Yanı Sıra

Yangın Anında Binaları ve insanlarını koruyor.

en düşük fiyat için Firmamız PVCSaN Arayınız

ISO 25980,

EN 1598 ve AWS F2.3 standartlarına uygundur.

Kaynak perdeleri , kaynak işinin yapılması esnasında etrafa sıçraması ihtimal dahilinde olan kıvılcım,metal parçası gibi zararlı bazı oluşumları engellemek amacıyla kullanılan bir malzemedir. İnsanları bu gibi tehlikelerden korumak adına özel bir tasarıma sahip olan bu kaynak perdesi modelleri,  PVCSaN  sitesinde satışa sunulmaktadır. Özellikle insanların bol olduğu veya sıklıkla gelip geçtiği bir yerde kaynak işi yapılıyorsa bu perde insanları olası tehlikelerden korumak için yeterli olacaktır. Etrafa kolayca sıçrayan kıvılcım, parçacık veya alev gibi bazı zararlı oluşumlar bu özel tasarımlı perde ile kolayca engellenir.

Kaynak Perdesi Fiyatları

 PVCSaN sitesinde birçok özelliklere sahip olan kaynak perdesi çeşitlerinin düşük fiyatları da dikkat çekmektedir. Kaynak yapma esnasında mutlaka kullanılması gereken bu malzeme, herkesi almaya teşvik etmek amacı ile oldukça uygun fiyatlar ile sitede satışa sunulur. Oldukça kaliteli ve kullanışlı bir yapıya sahip olan perdeler ile hem iş esnasında maksimum güvenliği sağlayabilir hem de ürüne oldukça uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Siz de bu çok işlevli perdeden ekonomik fiyatlar ile yararlanmak istiyorsanız BİZİ ARAYIN!

Kaynak Perdesi Kullanım Alanları

 

Kaynak perdeleri , kıvılcım, metal parçacığı ve ısıyı engelleyen özel tasarımlı bir kumaş ile dizayn edildiği için kaynak yapma esnasında sıklıkla kullanılan bir malzeme haline gelmiştir. Farklı renk tasarımı ile de tehlikeli kaynak ışınlarına ve sıçramalarına karşı da ekstra koruma sağlamaktadır. Sitemizde satışa sunulan kaynak perdesi modelleri her tarafından dikişlidir, üst kısımda hava delikleri bulunmaktadır ve çıtçıt sistemi ile dizayn edilmiştir. Oldukça güvenli bir iş ortamı sağladığı için de bu perdenin olduğu her yerde kaynak işi gönül rahatlığı ile yapılabilir.Perdeler yan yana birleştirilerek iş ortamının genişliği isteğe göre artırılabilir. Kaynak perdeleri , kaynak yapımı esnasında kullanılan makine ve materyallerin zarar görmesini, insanların kaynak makinesinden sıçrayan oluşumlardan etkilenmesini ve etrafta yer alan yağ, yakıt ve buna benzer maddelerin sıçrayıp yayılarak yangın oluşumuna yol açmasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Bu gibi çeşitli amaçlara hizmet eden kaynak perdeleri günlük hayatta yapılan tüm kaynak işlerinde mutlaka kullanılmalıdır.Birçok açıdan güvenliğin sağlanması adına oldukça etkili bir malzeme olan kaynak perdeleri , insanların yaşamlarına verilen değeri göstermektedir. Bu perde modellerinden satın alarak birçok tehlikeyi önceden önleyebilir ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturursunuz. Siz de bu perdelerden satın alın ve kaynak esnasında güvenliği maksimum seviyeye çıkarmak adına bunlardan mutlaka kullanmaya özen gösterin.

PVC Kaynak Perdesi zararlı kaynak ışığını engeller.

PVC Kaynak Perdesi’nin en önemli özelliği alev yürümez olmasıdır.

PVC Kaynak Perdesi 0.80 mm kalınlığındadır.

Her kırmızı pvc perde kaynak perdesi değildir.

Sertifikalı ve Sertifikasız olarak iki çeşittir.

Teklif için bizi arayın veya mail atın, net ölçülerinizi belirtin hemen dönüş yapalım.

PVC Kaynak Perdesi ‘nin en önemli özelliği alev yürümez olmasıdır.

PVC Kaynak Perdesi zararlı kaynak ışığını engeller.

PVC Kaynak Perdesi kırmızı, yeşil ve füme olmak üzere 3 renkte satılmaktadır.

PVC Kaynak Perdesi 1 – 2 mm kalınlığındadır.

Her kırmızı pvc perde kaynak perdesi değildir.

İstediğiniz ebatlarda özel üretim yapılmaktadır.

Sertifikalı PVC Kaynak Perdesi Özellikleri

PVC Kaynak Perdesi Dayanıklıdır

PVC Kaynak Perdeleri’nin, en önemli özelliği alev yürümeme özelliği mevcuttur. Her kırmızı perde kaynak perdesi değildir. İçsel değer olarak ve dayanımları açısından özel bir malzemedir.

PVC Kaynak Perdesi Çalışanlarınızı Korur

PVC Kaynak Perdeleri, Kullanım alanları genelde sıcak işlem yürüten fabriklar olup , etrafta çalışan insanların kaynak ışığından etkilenmemesidir. Çalışan kişinin etrafını pvc kaynak perdesi yada levha perdelerle kapatılarak izole edilmektedir.

Modüller Halinde Hazır Veya Rulo Halinde

PVC Kaynak Perdeleri, Modüller halinde hazır bir biçimde satıldığı gibi kesilmemiş rulo halinde de satılmaktadır. Genelde uygulama açısından insan ve araç trafiğinin olmadığı yerlerde levha ile kapatılır diğer kısımlar ise şeritlerle kapatılmaktadır.

PVC Şerit Perde

Konusunda Uzman Müşteri Temsilcilerimiz İle

Görüşebilirsiniz...

PVC Şerit Perde

You must be logged in to post a comment