pvc serit perde istanbul
pvc top perde
sütütyo perdesi
SARI PVC PERDE
PVC ARA BÖLME
KAYNAK PVC PERDE

Hemen Teklif Al Anadolu Yakası

PVC KAYNAK PERDESİ NEDİR? NEREDE NASIL KULLANILIR?

PVC KAYNAK PERDESİ NEDİR? NEREDE NASIL KULLANILIR?

PVC KAYNAK PERDESİ NEDİR?

Pvc kaynak perdesi, kaynak ve kesme-taşlama alanlarında kullanılır.Pvc kaynak perdesi, kaynak ve kesme-taşlama esnasında meydana çıkan kıvılcım, duman, çapak ve zararlı UV kaynak ışık hüzmesinin diğer çalışma alanlarına yayılmasını engelleyerek daha sağlıklı, daha temiz ve daha verimli bir  çalışma ortamı elde etmeniz sağlar.

Pvc kaynak perdesi moleküler yapı olarak diğer Pvc perdelerden farklıdır.Pvc kaynak perdeleri özel kimya yapısı sayesinde alev geciktirici ve alev yürütmez özelliktedir. Böylelikle kaynak ve kesme-taşlama alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Pvc kaynak perdeleri üretim esnasında uygulanan özel renklendirme işlemleri sayesinde kaynak UV ışınlarını kırma özelliği bulunmaktadır.

PVC KAYNAK PERDESİ NEREDE NASIL KULLANILIR?

Pvc kaynak perdeleri elektrot kaynağı, argon kaynağı, oksijen kaynağı ve kesme-taşlama işlemleri yapılan alanlarda kullanılır.

Pvc kaynak perdeleri 20cm, 30cm genişliklerinde 2mm kalınlıktadır.İstenildiği takdirde istenilen ebatlarda özel üretim olarak tarafınıza teslim edilebilir.

Pvc kaynak perdeleri geçiş istenilen alanlarda pvc şerit perde, geçiş istenilmeyen alanlarda pvc levha perde kullanılabilmektedir.

Pvc kaynak perdeleri askı sistemi olarak ister sabit ister sürgülü askı sistemli uygulanabilir. Sabit ve sürgülü sistemler talep edilirse keşif ekibimiz tarafından sunulan portatif şaselere monte edilebilir.Böylelikle portatif şase sayesinde şartlandırılmış alan dışında kullanılabilir.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF HİZMETİ İÇİN ANASAYFADAKİ NUMARALARIMIZLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

PVC Şerit Perde

Konusunda Uzman Müşteri Temsilcilerimiz İle

Görüşebilirsiniz...

PVC Şerit Perde

You must be logged in to post a comment