pvc kus onleyici perde

Hemen Teklif Al Anadolu Yakası

ankara otomatik bariyer sistemleri

ankara otomatik bariyer sistemleri

Yoğun ve hız gerektiren her türlü giriş çıkış mahallinde olmazsa olmaz ürünlerdirler. Kurulacağı yer ve pozisyona bakılırsa destek ayaklı yada destek ayaksız çalışmaya uygun bir dizayna sahiptirler. Alçak tavanlı girişler için kırma kollu modelleri mevcuttur.
Destek ayağının kaçınılmaz olduğu uzun kollu projelerde destek ayağının montesi mümkün olmaz ise gezici destek çatallı modeller en uygun çözümdürler. Bariyer sistemlerimiz, çok sık çalışmaya uygun olarak üretilmiştir. Araç giriş-çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde güvenli ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Bariyer sistemlerimiz açık yada kapalı her türlü umumi otopark girişlerinde,konut, apartman-site türü özel binaların bahçe ve otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali gibi halka açık kalabalık mekanlarda, kontrollü sık geçişi sağlamak için en uygun sistemdir. Bariyer sistemlerimiz, Avrupa kalite standartlarına sahip ürünlerdir. Sistemimizde standart olarak; motor denetim ünitesi, güvenlik fotoseli, flaşör lamba, uzaktan kumanda, alıcı kartı kit halinde uygulanmaktadır. Güvenlik Sıkışmaya karşı iki tane infrared algılayıcıdan oluşan emniyet sistemine sahiptir. Bariyer sistemleri çalışırken İkaz amaçlı flaşör lamba yanıp sönmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

PVC Şerit Perde

Konusunda Uzman Müşteri Temsilcilerimiz İle

Görüşebilirsiniz...

PVC Şerit Perde

Yelken Bayrak